SesliDuysak,sesli chat, sesli sohbet, seslichat sitesi, seslisohbet odaları, kameralı seslichat, mobil sesli sohbet ve görüntülü chat hizmeti sunmaktadır.

6Kişi Şuanda Sohbet Ediyor

barananel.Com albenipanel.Com

► Sesli Sohbet

Sesli Sohbet

Sesli görüşme olanağı sunan tüm sohbet sistemlerine Sesli Sohbet sitesi denir. Sesli odalar da kameralı ve yazılı görüşmeye sesle görüşme özelliği de eklenerek muhteşem bir yazılım ortaya çıkartılmış. Yazılı sistemle kişiler birbirlerini çok fazla tanıyamadan chat yapıyordu. Günümüz de ise gelişen teknoloji ile beraber sesli ve kamera eklentisi de eklenerek insanların sohbet sitelerini tercih etmeleri sağlanmıştır.

Sitemiz sizlere seslisohbet odası hizmeti sunan Sayılı sitelerden biridir. 5 yılı aşkın süredir sizlere bu olanakları sunan sohbet sitemiz de kendinize özel chat odaları da kiralayabilir dilerseniz sohbet yetkisi de alabilirsiniz. Ücretsiz ve online kullanılan sohbet sitelerine tüm android cihazlarınız ile erişim sağlamanız mümkündür. Daha detaylı  bilgiye sahip olmak isteyen kullanıcılarımız sistemi ziyaret ederek gerekli bilgiye sahip olabilirler.

KATEGORİLER
POPÜLER YAZILAR
 • SesliSohbet,Sesli Chat

  Sesli Chat

  Sesli chat bizlere sesli bir şekilde iletişim yapmamızı sağlayan ve bir çok kiliye aynı anda mikr......

 • SesliSohbet,Sesli Chat

  sesliduysak

  Merhaba arkadaslar bugunKi konumuz sesli chat MakaLe İle Yazı yazmaktayız Sesli chat Sohbet sitel......

 • SesliSohbet,Sesli Chat

  SeSLiDuYSaK

  Müjde! sesliduysak.com Sesli Chat odalarımız ve sohbet panelimiz yenilendi. Türkiyenin En Keyifli......

POPÜLER YORUMLAR
 • sohbet ve vakit geçirmekrn

  feman

  sohbet ve vakit geçirmekrn...