5Kişi Şuanda Sohbet Ediyor

barananel.Com albenipanel.Com

SESLİ SOHBET  ►  Sesli Chat

Sesli Chat

Sesli chat bizlere sesli bir şekilde iletişim yapmamızı sağlayan ve bir çok kiliye aynı anda mikrofon üzerinden konuşup ve kamera açmamızı sağlayan bir sohbet uygulamasıdır. Kişilerin gün içerisindeki yalnızlığını giderme maksatıyla var olan ve 7.24 vakit sınırı olmadan kişilere bir sesli chat hizmeti sağlayan bu sistem tamamen güvenilir ve sorunsuz bir imkan sunar. Odalardaki kullanıcılarımızın yeni gelen ziyaretçilerini hoş karşılaması ile başlayan bu ziyaret onları mutlu etmekle kalmayıp eğlenmelerinede aynı zamanda faktör sağlar. İnternet Explorer diye bilgisayarımızın masaüstünde bulunan bu tarayıcı üzerinden rahatlıkla kolay ve hızlı bir giriş yaparak odalara bağlantı sağlıyor ve eğlenmelerinize başlayabiliyorsunuz. 

Yaklaşık 2.5 mb üzeri bir dosya boyutu olan bu program sizlerin sorunsuz bir giriş yapması için bilgisayarınıza yüklemeniz gereken bir eklentidir. Hiç bir şekilde etkilemez ve bilgisayarınızda kasma işlemı yapmaz. Ücretsiz olan sesli chat siteleri ile bir çok insanla aynı ortamda oluyor ve keyif dolu anlar dakikalar geçiriyorsunuz. Giriş yapamayan kullanıcılar anasayfa üzerinde bulunan canlı destek bölümünden uzman ekiplerimizden yardım alarak tüm sesli chat sitelerine girişinizi sağlar ve yardımcı olur. 

Sesli chat güzel bir ortamdır. Kullanıcılarını bir arada toplayan ve tamamen seviye başta olmak üzere sınırsız bir ortam sunan eğlence yerlerdiri. Belli kuralları ile kullanıcılarına en güzel seviyeli ortamı sunar ve tüm bu sunduğu hizmetlerden kesinlikle ücret talep etmez.

  YORUMLAR

  YORUM YAP


  Yorumu Gönder
KATEGORİLER
POPÜLER YAZILAR
 • SesliSohbet,Sesli Chat

  Sesli Chat

  Sesli chat bizlere sesli bir şekilde iletişim yapmamızı sağlayan ve bir çok kiliye aynı anda mikr......

 • SesliSohbet,Sesli Chat

  sesliduysak

  Merhaba arkadaslar bugunKi konumuz sesli chat MakaLe İle Yazı yazmaktayız Sesli chat Sohbet sitel......

 • SesliSohbet,Sesli Chat

  sesliduysak

  Sesli Chat odalari ile Dunyayı Keşfedin. sesliduysak.com Sitemiz Sizleri Dunya ile buluşturuyor. ......

POPÜLER YORUMLAR
 • sohbet ve vakit geçirmekrn

  feman

  sohbet ve vakit geçirmekrn...